سيستم #تيكتينگ_پشتيباني_مدار_سامان چيست؟

 

مشتريان عضو باشگاه مشتريان كارگزاري بانك سامان مي توانند درخواست هاي غير معاملاتي خود را با ورود به باشگاه مشتريان (مدار سامان) از طريق اين بخش باشگاه به كارگزاري بانك سامان اعلام نمايند.

اين درخواستها شامل :

  1. اعلام مشكل در عمليات كارگزاري
  2. مشكل و انتقاد يا پيشنهاد در واحد هاي مختلف شركت
  3. درخواست تخصيص عرضه اوليه
  4. درخواست ارسال درخواست خريد و فروش به محل مشتری (مشتريان رده چهار و پنج). (بزودي)
  5. و به طور كلي كليه نياز هاي مشتري مي باشد.

پس از ثبت تيكت بخش پشتیبانی اقدام در خواستي مشتری را پيگيري و نتيجه را از طریق ایمیل یا تلفن ثبت شده به اطلاع مشتری مي رسانند.

1. روش حضوری :

مشتری حقیقی :

با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه و مدرک تحصیلی ( فقط برای کسانی که در خواست استفاده از خدمات معاملات آنلاین دارند) به شعب کارگزاری بانک سامان در تهران، اصفهان، زنجان، مشهد و کیش مراجعه نمایید.

مشتری حقوقی :

نماینده شرکت با در دست داشتن برگه معرفی نامه روی سربرگ ، درخواست کد سهامداری بر روی سربرگ خطاب به کارگزاری بانک سامان، اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه اعضای هیات مدیره ، اساسنامه و آگهی تاسیس و تغییرات روزنامه رسمی به کارگزاری مراجعه نموده و پس از انجام مرحله احراز هویت اعضای هیات مدیره و صاحبان امضای مجاز نیبت به افتتاح حساب کاربری اقدام می شود.

آدرس دفتر پذیرش مرکزی جهت مراجعه حضوری : تهران، خیابان آفریقا، پایین تر از جهان کودک، نبش کوچه بیست و پنجم، ساختمان شماره ٢۹، طبقه همکف

2. روش غیر حضوری :

اگر فرصت مراجعه حضوری را ندارید از خدمات #افتتاح_حساب_غير_حضوري ما استفاده کنید (فقط در تهران)

كافيست به شماره پيامك ١٠٠٠٤٨٣١٢ نام و آدرس خود را پيامك نماييد ، كارشناس پذيرش با هماهنگي قبلي به محل شما مراجعه مي كند و در محل شما برایتان افتتاح حساب کاربری می نماید.

كسب اطلاعات بيشتر و اعلام آدرس تلفني :

تماس با خط مستقيم ٠٢١٨٨٧٩٥٣٥٨

با شما در تمايز پيشتازيم !

منتظر حضور شما در باشگاه مشتریان کارگزاری بانک سامان هستیم!

با تشکر